11 Kısa K-Drama Önerisi

Kore dramalarını sevmemizin milyonlarca nedeni var – romantizm, macera, mizah, eşsiz manzaralar. Onlarla ilgili her şey, günlük yaşamın zorluğundan kaçmamıza ve farklı bir dünyaya girmemize yardımcı oluyor. Ancak, bir K-drama-holic olmanın büyük bir zaman gerektirdiğinin de farkındayız. Geleneksel K-drama bölümlerinin çoğu bir saat kadar sürüyor, seri 16 ila 25 bölüm arasında (bazen daha fazla). Öyleyse, okul veya iş gibi sorumluluklar ve yükümlülükler uzun bir drama izlemek için zaman bırakmadığın da ne yapmalı?

Drama arzunuzu tatmin etmek için sadece birkaç saatiniz varsa, işte size liste! Tek bir günde izleyebileceğiniz harika, çeşitli ve kısa K-dramaların bu listesine göz atın ;

Page Turner

Yoon Yoo-Seul (Kim So-Hyun) yetenekli bir piyanisttir. Bir gün, bir kaza geçirir ve geçirdiği kaza yüzünden bir daha piyano çalamaz. Yoo-Seul arkadaşı Cha-Sik (Ji Soo) ve rakibi Jin-Mok’un (Shin Jae-Ha) yardımıyla yeni bir hayat yaşamaya başlar.

Revenge Note

Üzerinde adı yazan herkesin intikamını alan bir not üzerine kollarını sıvayan bir grup gencin bulunduğu fantastik web drama.

Gizem, romantizm ve tatlı intikamla dolu olan bu eşsiz kısa dramaya aşık olacağınızdan eminiz.

I Am

Dizi, bir genç öğretmen ve bir lise öğrencisinin arasındaki çatışmalar üzerinde duruyor. Genç öğretmen Jang Yi-San (Yang Dong-Geun) ülkenin en tehlikeli gangsterlerinden biri olan Yoo Jae-Gon’nun (Park Jun-Gyu) kızının öğretmeni olmak zorunda kalır ve Eun Byul (Park Min-Young) onun yeni öğrenci olarak Myung Moon Lisesi’ne başlar.

Under the Black Moonlight

Kang Woo ( Nam Tae Hyun ) ve kız arkadaşı ( Kim Soo Yun ) kampüsteki ateşli çiftlerdir. Fakat garip bir öğrenci, uzak bir hücre ve karanlık bir aile sırrı ikisinin de yanmasıyla sona erebilir. Gizemli ve heyecan verici dramaların hayranıysanız, bu kısa gösteri sizi büyüleyecek

Splash Splash Love

Lise öğrencisi Dan Bi (Kim Seul-Gi)’nin üniversite sınav günü kendini Joseon zamanlarında bulmasını anlatan bir fantastik dizi..

The Miracle

İkiz kardeşlerin biri şişman eve kapalı biridir, diğer ikiz ise zayıf, güzel ve ünlü bir grubun üyesidir. Zıt kutuplarda olan kardeşler bir gün yer değiştirir ve her şey karmakarışık bir hal alır. 

Rebel Detectives

İki yakışıklı ve zeki lise öğrencisi ( Ahn Hyeong Seop , Yoo Seon Ho ), kimsenin kıramayacağı zor davaları çözmeleri için polis tarafından işe alınır. Fakat bu dahiler, gerçekten önemli olan ve ebeveynlerinin gizemli kayboluşlarının ardındaki gerçeği bulan vakayı çözebilecek kadar akıllı mı?

Wednesday 3:30 PM

Dizi, Sun Eun-Woo’nun (Jin Ki-Joo) çocukluk arkadaşı Yoon Jae-Won (Hong Bin) ile birlikte eski erkek arkadaşını geri kazanmak için yaptıkları planı konu almaktadır.

Bing Goo

37 yılda dünya ne kadar değişebilir?
Go Man Soo ( Kim Jung Hyun ), 1978’de Kore’de basit bir hayat yaşamaktadır ve bir gün buz gibi bir höyükte donup kalır.37 yıl sonra 2016’da keşfedildiğinde, vücudu aynen 1979’daki gibi buzla korunmuştur. Fakat çevrelerindeki dünya çarpıcı bir şekilde değişmiştir. Man Soo , banka asistanı olan Jang Ha Da’ya ( Han Sun Hwa ) rastladığında şaşkına döner çünkü 1979’da sevdiği kadına benzemektedir. 37 yılın ardından aşkı yeniden bulmasını konu almaktadır.

Matching! Boys Archery

Hevesli bir webtoon sanatçısı olan Hong Shi Ah ( Kei ) çöküşün eşiğindedir. Bir sonraki hikayesi için ilham arayan Kei , beş yakışıklı ve atletik erkekle dolu bir erkek okçuluk kulübüne rastlar.  Shi Ah, kaslı erkeklerin yanında kalmak (kıza da az fena değilmiş 😀 ) ve yaratıcı bir fikir bulabilmek için kulübün yöneticisi olmaya karar verir. Ancak, etrafı o kadar çok muhteşem adamla çevrili ki, ilhamdan fazlasını bulabilir.

Nightmare Teacher

Dizi, hayalleri ve hedefleri için çalışan bir grup öğrencinin gittikleri okulda yaşanan gizemli olayları anlatmaktadır.

BU YAZIMIZA TEPKİNİZ NEDİR ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

YAZAR HAKKINDA

güldeniz isak güldeniz isak Kendi halinde bir Mühendis (inşaat) Gezmek, Eğlence ve Para harcamak en sevdiği şeyler :)
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
dizi öneriler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Content Protection by DMCA.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,