Ben Çok Sevdim Kim Bok Joo

Bölüm Sayısı:16

Tür:Romantik komedi, gençlik

Oyunculuklar hakkında uzun uzun konuşmayacağım ben gayet başarılı buldum genel olarak. Sadece 2 isimden bahsedeceğim. Bunlar;

Joo-hyuk, Joon-hyung karakteri olarak karşımızda. Oldukça tatlı bir oyuncu ve tatlı bir rolde. Zaten iyi bir oyuncu olduğunu çoğumuz biliyoruz. Sung-kyung ise Bok Joo karakterini canlandırıyor. Bu dizide oyunculuğuna tek kelime ile bayıldım. Mimikleri ve davranışları ile cuk oturmuştu rolüne.

Konuya ve yorumuma gelecek olursak, basit bir konu vardı diyebilirim. Halterci bir kız ile eski bir arkadaşı olan yüzücü çocuk. Bunlar aynı okuldular. Çocuk bi hayli havalı, kız ise yaptığı spor yani halter dolayısıyla biraz erkeksi. İkisi ve çevresinde gelişen olayların üzerine kurulu bir dizi. Peki ben niye bu kadar sevdim? Aslında tek bir sebebi var. Diğer romantik komedilerin aksine bu dizide entrika veya kötü bir olay dahi yoktu. Olsa bile sorunlar çok çabuk çözüldü. Hiç stres olmadan neredeyse tamamını gülümseyerek izlediğim bir dizi oldu. Bu da sevmem için yeterliydi. Kısaca basit ve keyifli bir dizi diyebilirim.