Burning Sun ile ilgili olarak tutuklanan ilk ünlü ; Jung Joon Young

Jung Joon Young Tutuklandı

Jung Joon Young tutuklandı. O şimdi “ Burning Sun ” ile ilgili olarak tutuklanan ilk ünlü .

21 Mart’ta, Jung Joon Young, 18 Mart’ta polis tarafından talep edilen tutuklama emrinin geçerliliğini belirlemek için Seul Merkez Bölge Mahkemesinde sorguya çekildi .

Yaklaşık iki saatlik sorgulamanın ardından tutuklama emri çıkarıldı. Tutuklama emri, gizli kamera videolarının çekilmesi ve paylaşılması içindir.

Burning Sun çalışanı Kim de sorguladıktan sonra tutuklandı.

Daha önce, Jung Joon Young’un, erkek ünlüler (Seungri ve Choi Jong Hoon dahil) ve ünlü olmayan arkadaşlar da dahil olmak üzere diğer katılımcılarla sohbet odalarında gizli kamera görüntülerini ve cinsel eylemlerin fotoğraflarını çektiği ve paylaştığı bildirilmişti . Bir özür mektubunda, Jung Joon Young , kadınların rızası olmadan film çekmeyi ve video paylaşmayı kabul etti.

Görüşmelerde (2015’in sonlarına dayanan), katılımcıların  fuhuş talep ettikleri de iddia edildi  ,  polis memurlarına suçları örtbas etmek için rüşvet verilmesi ve daha fazlası hakkında tartıştılar  . Ayrıca, Jung Joon Young’un eski Yuri Holdings CEO’su Yoo In Suk’un hediyesi olarak fuhuş hizmeti verdiği bildirildi ve 2016 yılında eski kız arkadaşına karşı açılan delilden kurtulmak için polisle olan bağlarını kullandı. 

BU YAZIMIZA TEPKİNİZ NEDİR ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

YAZAR HAKKINDA

güldeniz isak güldeniz isak Kendi halinde bir Mühendis (inşaat) Gezmek, Eğlence ve Para harcamak en sevdiği şeyler :)
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Content Protection by DMCA.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,