Jung Joon Young Suçları Kabul Eden Bir Özür Mektubu Yayınladı !!

Jung Joon Young, gizli kamera görüntüleri için sorgulamaların zirvesindeyken daha fazla suçlamalarla karşı karşıya geliyor.

SBS’in ‘8 o’clock News’un 12 Mart tarihli haberine göre, polise gönderilen Kakaotalk konuşmaları, Jung Joon Young, Bigbang’den Seungri, birkaç ünlü erkek sanatçı ve ünlü olmayan arkadaşlarının bulunduğu 10 aya kadarki konuşmalarını ortaya çıkardı. Jung Joon Young göz altına alındı ve gizli kamerayla çektiği ilişki görüntülerini KakaoTalk chat odasında dağıttığı için yurdışı yasağı konuldu.

SBS bir Kakaotalk konuşmasında, ünlü olmayan ‘Kim’ in Nisan 2016’da bayılmış bir kadınla kendi seks görüntülerini paylaştığı ileri sürdü. Şarkıcı Choi diye adlandırılan bir üye, “Ne. Bayılmış.” dedi ve Kim, “Bayıldıysa ne olmuş?’ dedi. Şarkıcı Choi, Kim’den ‘canlı bir kadın’ın videosunu göndermesini istediğinde Kim, “Bayılmıştı. Bu yüzden flaşı açtım.” dedi. Jung Joon Young gülen emojiler göndererek, “Tecavüzdü.” dedi.

Diğer chat odasındaki katılımcılar, uyku hapı verdikten sonra kadınlarla nasıl ilişkiye girdiğini anlattı ve Jung Joon Young bu durum için kadınları suçladı. Bir mesajda Jung Joon Young, “Hepimiz çevrimiçi buluşup bir striptiz kulübüne gidelim ve onlara arabada tecavüz edelim.” dedi. Chat odası üyesi Park, “Biliyorsun, bunu gerçek hayatta da yapıyoruz.” dedi. Şarkıcı Choi bunu onayladı ve sonrasında Park, “Bu bir film. 5 dakika düşün. Kimseyi öldürmedik ki. Bütün p**ler hapse bunun için girdi.” dedi.

Kore saatine göre 13 Mart’ta, Jung Joon Young, büyük bir tartışmaya konu olan suçları itiraf ettiği bir özür mektubu paylaştı.

İfadesi aşağıdaki gibidir:

“Size utanç ve suçluluk duygusuyla yazıyorum.

Ben, Jung Joon Young, 12 Mart’ta Kore’ye döndükten sonra bu durumun ciddiyetini bir kez daha fark ettim. Çok geç olmasına rağmen, bu mektupla bana ilgisini gösteren ve ikinci şansı veren herkesten özür diliyorum.

Hakkımda söylenenlerle ilgili olarak, tüm suçlarımı kabul ediyorum. Kadınları rizası olmadan videoya çektim ve bir sosyal medya sohbet odasında paylaştım ve bunu yaparken de suçluluk duygusu hissetmedim.

Bir halk figürü olarak, eleştiriye layık etik olmayan bir eylem ve düşüncesiz bir davranıştı.

Her şeyden öte, olay ortaya çıktıkça bu çirkin gerçeği öğrenen videolarda görünen kadınlardan ve hayal kırıklıklarını, şaşkınlıklarını zaptedemeyen olayla ilgili kızgın olan insanlardan diz çöküp özür diliyorum.

Göründüğüm tüm programlardan çekiliyorum ve eğlence sektöründeki tüm faaliyetleri askıya alacağım. Şimdi tüm faaliyetlerimi kendimi yansıtmayan bir kamu figürü olarak belirleyeceğim ve hayatımın geri kalanını suçlarla ilgili ahlaksız ve yasadışı eylemlerime yansıtacağım.

Herkesten daha fazla, eylemlerim nedeniyle büyük istirap çeken kadınlardan, hayal kırıklığından çok daha fazla öfke duyması gereken birçok insandan ve beni halk figürü yapıp sevgi gösteren birçok insandan özür dilerim.

14 Mart sabahı başlayacak olan soruşturmalarda hiçbir yalan söyleme olmadan içtenlikle yer alacağım ve eylemlerimin cezasını kabul edeceğim.

Bir kez daha derinden özür dilerim. Üzgünüm.

12 Mart Sali 2019″

SBS funE 11 Mart’da Jung Joon Young’un kadınların yasa dışı şekilde gizli kamera görüntülerini çekip; Seungri ve diğer ünlü arkadaşlarının da dahil olduğu sohbet odası olmak üzere 10 sohbet grubunda ve bire-bir görüşmelerde paylaştığına dair rapor yayınlamıştı. 

** Bu iğrençliklerin sonucunu gerçekten merakla beklemekteyim bende.

Gerçekten yazık, dahil olan herkese …