Seungri Eğlence Sektöründen Emekli Olduğunu Açıkladı

Yakın tarihli tartışmaların ardından BIGBANG’tan Seungri emekli olduğunu açıkladı.

11 Mart’ta Instagram’da şu ifadeyi paylaştı:

Bu Seungri.

Bu noktada, eğlence endüstrisinden emekli olsam daha iyi olacağını düşünüyorum. Toplumsal bir rahatsızlığa neden olduğum konular çok büyük olduğu için eğlence endüstrisinden emekli olmaya karar verdim. Araştırılan konularla ilgili olarak, özenle inceleneceğim ve tüm şüpheleri açıklayacağım.

Geçtiğimiz bir buçuk ay boyunca halktan eleştiri ve nefret alan ve şu anda beni araştırmakta olan ülkedeki tüm soruşturma kuruluşlarının durumu ile birlikte, ulusun haini olarak bile köşeye düşüyorum. Şahsen kendimi kurtarmak için çevremdeki herkese zarar vermeye tahammül edemiyorum.

Son 10 yıl boyunca bana çok fazla sevgi veren Kore’nin içindeki ve dışındaki hayranlarına içtenlikle teşekkür ediyorum ve en azından YG ve BIGBANG’ın onurunu korumak için bile olsa durduğum yer burası.

Yine üzgünüm ve bir kez daha özür dilerim.

Şimdiye kadar herkese minnettarım.

YG’de, Seungri’nin Emekli Duyurusuna Cevap Verdi

Seungri’nin duyurduğu haber sonrası, YG Entertainment kararı kendisi tarafından yapıldığını ortaya koydu.

YTN’ye göre, YG’den bir kaynak, “Seungri’nin emeklilik ilanı YG’ye danıştıktan sonra verilen bir karar değildi, kendi başına alınan bir karardı” dedi. 

Kaynak ayrıca, “Dürüst olmak gerekirse, geçtiğimiz ay ve polis soruşturmasının yarısında Seungri hakkında kesin bir bilgi açıklanmadı. Seungri, etrafındakilere zarar vermekten dolayı daha fazla suçlu hissetti. ”

Xportsnews benzer bir açıklamada, YG’den bir kaynak da şöyle dedi: “Şu anda bununla ilgili şirketten ek bir açıklama yapılmadı. Özel sözleşmesinin feshi gibi bir konuda henüz bir karar verilmedi. ”

Son tartışmaların ardından, yabancı yatırımcılarla yasadışı olarak çekilmiş görüntüleri ve fotoğrafları sohbet odasında meslektaşları ile paylaşmak için cinsel eskort hizmetleri sunmakla suçlanmaktan , BIGBANG’tan Seungri, 11 Mart’ta Instagram emriyle emekli olduğunu açıkladı.

Kaynak: Soompi

Üzüldüm sevdiğim bir  gruptu açıkçası ama eğer doğruysa hak yerini bulmalı. Her ne kadar bu duruma çok üzülsem de bu Kore’nin gerçek yüzü demekten de kendimi alıkoyamıyorum .. :/

BU YAZIMIZA TEPKİNİZ NEDİR ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

YAZAR HAKKINDA

güldeniz isak güldeniz isak Kendi halinde bir Mühendis (inşaat) Gezmek, Eğlence ve Para harcamak en sevdiği şeyler :)
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Content Protection by DMCA.com
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,