The Heirs – Mirasçılar Dizi Yorumu

Tür: Dram, Romantik, Komedi, Gençlik

Bölüm Sayısı: 20

 

Çoğu Kore dizi izleyicisinin izlediğini düşündüğüm bir dizi ile sizinleyim. İlk Kore dizim olmasıyla da birlikte kalbimde ayrı bir yere sahip olan bu dizi kesinlikle izlenilmesi gerekenler listemde.

Konu olarak zengin fakir aşkı işlenmiş bir dizi. Zengin gençlerin itibar savaşı ve fakir kızımızın bir anda onların arasındaki aşk ve savaşa dahil oluşuyla konu gelişiyor

The Heirs Türkçe adıyla Mirasçılar  “Tacı takmak isteyen ağırlığına katlanır.” Sözü üzerine de kurulu bir dizi. Bu itibar savaşında başrol erkeğimizin yaşadığı aşk, gerek ebeveynleri gerek ise kendi yerini kaptırmak istemeyen abisinin soğukluğu ile güçlü bir şekilde nasıl baş ettiğini izliyoruz.

 

Dizide önceden çok yakın olan ve araları sonradan bozulan arkadaşların atışması ve kavgaları da unutulmaz sahnelerden. Onlara çoğu zaman üzülecek ara sıra kızacak ama fazlasıyla da seveceğinize eminim.

Dizi kadrosu olarak güçlü bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum.

Başroller dışında yan rollerde fazlasıyla rolünün hakkını vermiş. Çok şirin aşklar ve karakterlere de sahip bir dizi aslında.

Dizide ince bir detay olarak gördüğüm Dream Catcher (Düş Kapanı) yüzünüzde küçük bir gülümseme oluşturacak. Diziden sonra çoğu kişi odasına bir tane alacaktır büyük ihtimalle.

 

Olimpos Yayınları bu dizinin kitabını da çıkardı. Kitap severler oradan da okuyup kitaplığının bir köşesinde bu diziyi her zaman saklayabilirler.

Diziyi izleyip düşüncelerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın. Umarım beğenmişsinizdir. Başka bir tavsiyede görüşene dek hoşçakalın…

Bizi Diğer Platformlarda Takip Et 🙂

Beğendiysen bizi takip edebilirsin :)