Yong Junhyung Highlight’tan Ayrılıyor !

14 Mart’ta Yong Junhyung’un şirketi Around Us sanatçinin Highlight’tan ayrılma duyurusunu takiben resmi bir açıklama yaptı.

Aşağıdan ifadenin tamamını okuyun:

“Merhaba biz Around Us.

Her şeyden önce, yanlış resmi açıklamayla olan karışıklıktan dolayı özür dileriz.

SBS’nin 11 Mart’taki “Saat 8’de yayınlanan Haberler” deki raporuyla Yong Junhyung’un, 2015 sonlarında bir içki içtikten sonra günün nasıl geçtiğini sorarken Jung Joon Young’un yasadışı çekimler yaptığı ortaya çıktı.

Daha sonra, bire bir sohbet odasından aldığı yasadışı videoyu gördü ve onunla uygunsuz konuşmalar yaptı. Bu gerçeği 13 Mart’ta Yong Junhyung’un tanık görüşmesi ile doğrulayabildik.

Yong Junhyung konunun ciddiyetini fark etti ve tanık görüşmesine dürüst bir şekilde uydu.

Geçmişteki davranışlarının ahlaki olarak ne kadar gevşek olduğunun ciddiyetinin farkındadır ve geçmiş ifadeleri ve eylemleriyle birçok insanı hayal kırıklığına uğrattığı için derin bir pişmanlık duymaktadır.

Bu olayın affedilmeyecek bir şey olduğunu tam olarak anlıyor ve Highlight hayranlarından ve diğer üyelerinden aldığı güven ve sevgiyi hayal kırıklığına uğratıp kırdığı için kendisini derinden ayıplıyor.

Dahası, grubun imajini zedelemekten ve ikincil hasara yol açmamak için 14 Mart 2019 tarihinden itibaren tam sorumluluk alacak ve Highlight’dan ayrılacaktır.

Yong Junhyung utanç verici bir olaya karışmış olsa da, gerçekleri kontrol edemediğimiz, birçok insanın kafasını karıştıran ve aceleci bir karardan sonra resmi bir açıklama yayınladığımız için içtenlikle özür dileriz.

Gelecekte bu gibi durumlardan kaçınmak için dikkatli olacağız. Highlight’ı gerçekten önemseyen hayranlarımızdan bir kez daha özür dileriz.

özür dileriz.

Kaynak: Soompi