Duyuru!

Doğduğun Aya Göre Hangi Kore Dizisi Karakteri ile Sevgili Olmalısın

Ocak – Ahn Min Hyuk ‘Strong Woman Do Bong Soon’
Ocak ayında doğan bir kadın hırslı bir karaktere sahiptir. Büyük hayalleri olan güçlü kadını kaldırabilecek bir erkeğe ihtiyacı vardır. Kadının bu hırslı karakteri erkeği daha iyi biri olmak için motive edecektir.

Park Hyung Sik’in canlandırdığı Ahn Min Hyuk karakteri, Park Bo Young’un canlandırdığı Do Bong Soon karakterinin kendisinden daha güçlü olmasından korkmadı ve bu durumdan rahatsız olmadı. Hatta gücünü nasıl kontrol etmesi gerektiği öğrenme konusunda ona destek oldu ve onu büyük bir aşkla sevdi.

Şubat – Kim Shin ‘Goblin’
Şubat ayında doğan bir kadın en çok, insanları değiştirmeye çalışmayan bir adamla uyum sağlar. Böyle bir adam özgür ruhlu karakterleri sever ve bu da kadının kendini güvende hissetmesini sağlar.

Goblin dizisinde Gong Yoo’nun canlandırdığı Kim Shin karakteri özgür ruhlu ve sevimli Ji Eun Tak’a aşık olmuştu. Her zaman onu korudu, onun güçlü karakterine ve cazibesine hep hayrandı.

Mart – Heo Joon Jae ‘Legend of the Blue Sea’
Mart ayında doğan bir kadına en çok onu rahatlatan bir adam uyar. Kadının morali bozuk olsa bile, adam onun modunu değiştirerek onu neşelendirebilir.

Lee Min Ho’nun canlandırdığı Heo Joon Jae karakteri, insan dünyası hakkında hiçbir şey bilmeyen bir deniz kızı olduğu için meraklı bir çocuk gibi davranan Shim Chung karakteriyle sabırla ilgilenerek herkesin kalbini çaldı.

Nisan – Cha Jin Wook ‘My Secret Romance’
Nisan ayında doğan bir kadına en çok tutkulu ve her fırsatta tutkularını dile getiren bir adam uyar. Böyle bir adam ne istediğini bilir ve kadın yanındayken ne kadar mutlu olduğunu söylemekten çekinmez.

Sung Hoon’un oynadığı Cha Jin Wook karakteri, Lee Yoo Mi ile karşılaştıktan sonra bir playboydan çok ciddi ve başarılı bir iş-adamına dönüşen mir milyarder. Ona karşı duygularını ifade etmekten ve ilişkisi için savaşmaktan hiç korkmadı.

Mayıs – Do Min Joon ‘My Love from Another Star’
Mayıs ayında doğan bir kadına ona yardımcı olacak bir erkek uyar. Her konuda tavsiye verebilecek, kadını anlayabilecek ve ona yeni deneyimler yaşatabilecek bir adam.

Kim Soo Hyun’un canlandırdığı Do Min Joon karakteri, Cheon Song Yi’nin doğa üstü güçleri olan uzaylı sevgilisiydi.

Haziran – Kim Je Ha ‘The K2’
Haziran’da doğan bir kadın için komik bir adam biçilmiş kaftandır. Ama bu, erkeğin zayıf ve çocuksu olması anlamına gelmiyor, yeri geldiğinde kadını bir bodyguard gibi koruyabilecek biri olmalı.

Ji Chang Wook’un canlandırdığı Kim Je Ha karakterinden daha iyi kim koruyabilir ki? Seni koruma konusunda çok ciddi olmasına rağmen, birlikte gülmekten de geri kalmaz.


Temmuz – Yoo Si Jin ‘Descendants of the Sun’
Temmuz’da doğan bir kadının dürüst ve otantik bir erkeğe ihtiyacı var. İyi ve kötü şeyleri paylaşabilecek bir erkek. Her durumda dürüst olabilecek bir erkek.

Song Joong Ki’nin canlandırdığı Yoo Si Jin karakteri Kang Mo Yeon’u gördüğü andan itibaren onun için yanıp tutuşmaya başladı ve ona olan aşkı konusunda her zaman dürüst oldu.

Ağustos – On Jung Seon ‘Temperature of Love’
Ağustos’ta doğan bir kadının onu sakinleştirecek bir adama ihtiyacı var. Kadına her durumda sakinleşip rahatlaması için destek olacak bir erkek. Böyle ideal bir adamla hem ruhsal hem de fiziksel olarak sağlıklı kalmak mümkün.

Yang Se Jong’un canlandırdığı On Jung Seon karakteri Lee Hyun Soo karakterinden küçük olmasına rağmen ona her zaman destek oldu ve onu ruhsal olarak rahatlatabilen tek kişiydi.


Eylül – Son Oh Gong ‘Hwayugi’
Eylül’de doğan bir kadına en çok macera dolu bir erkek uyar. Her zaman birlikte yeni şeyler öğrenmeye hevesli bir erkek.

Lee Seung Gi’nin canlandırdığı Son Oh Gong karakterinden daha macera dolu biri olamazdı herhalde. Her zaman Jin Seon Mi ile uğraşıyor ve yanından ayrılmak istemiyor.

Ekim – Suk Han Sung ‘Hwarang’
Ekim’de doğan bir kadın sıcaklık ve sevgi gösterebilecek bir erkek ister. Gerçekçi ve mizahçı kişiliği ile seni her gün güldürmeyi garanti edecek bir aşık.

BTS grubundan V (Kim Tae Hyung)’nin canlandırdığı Suk Han Sung parlak ve eğlenceli bir karakterdi ve herkese karşı sevgisini tüm kalbiyle gösteriyordu.

Kasım – Jung Jae Chan ‘While You Were Sleeping’
Kasım’da doğan bir kadın onunla dünyanın ucuna gidebilecek bir adam arar. Hislerine ve tercihlerine saygı gösterecek bir adam. Böyle bir adam her zaman en iyisini sizin bildiğinize inanacak ve hep yanınızda olacak.

Lee Jong Suk’un canlandırdığı Jung Jae Chan karakteri Nam Hong Joo’ya yüzde yüz inandı ve güvendi. Bazen küçük beyaz yalanlar söylese de her zaman onun sözlerine inandı ve onun için her şeyi yapmaya hazırdı.

Aralık – Ko Dong Man ‘Fight My Way’
Aralık’ta doğan bir kadın hiçbir sebebe ihtiyaç duymadan saf bir sevgi sunabilecek birini arar. Eğlenceli, bol bol gülen ve kolayca konuşabileceğiniz bir erkek.

Fight My Way dizisinde Park Seo Joon’un canlandırdığı Ko Dong Man karakteri bu tanıma tam olarak uyuyor. Ae Ra için sadece samimi bir arkadaş değil, aynı zamanda her zaman yanında olan, onunla ilgilenen ve onu seven biriydi. Yeri geldiğinde onu eleştirmekten de çekinmezdi.

KAYNAK :koreaboo

Bu kayıt “hayalistic.blogspot.com” için hazırlanmıştır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır..
~(≧▽≦)~

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
eğlence
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
My Deepest Secret – Bölüm 31 (Türkçe) – Hayalistic: […] Önceki Bölüm […]
2019-11-20 13:28:26
2019-11-20 11:56:56
Fulya Yeliz: hahahahhahaha :)
2019-11-20 10:13:39
Devil Number 4 [악마와 계약연애] 21.Bölüm (Türkçe) – Hayalistic: […] Önceki BölümSonraki Bölüm […]
2019-11-20 09:44:03
Devil Number 4 [악마와 계약연애] 21.Bölüm (Türkçe) – Hayalistic: […] Önceki BölümSonraki Bölüm […]
2019-11-20 09:43:30
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.