Hayalistic

Mükemmel Stres Atan 9 Kore Şarkısı

Zor zamanlar geçirdiğinizde ve sadece rahatlamanız  gerektiğinde, müzik her ezici durum için en üst düzey terapidir.

Sakinleşmek için veya bulunduğun ortamdan uzaklaşmak için çoğu zaman ilk başvurduğumuz şey oluyor müzikler değil mi ? Öyleyse güzel şarkılar dinleyelim ki bize güzel şeyler hissettirsin ve motive etsin.

İşte stresten kurtulmak için mükemmel olan 9 Korece şarkı;

1. Stray Kids – “Mixtape #3”

If you’re looking for a boost to get you through either your studies in general or exam season specifically, this one right here is your go-to anthem. With its relatable lyrics, you’re set to bounce back with a motivated and determined mindset.

2. BTOB – “I’m Okay”

Çalışma stresiniz idare edemeyecek kadar büyük hale geldiğinde ve sizi ağırlığı altına aldığında, kafanızı dağıtma zamanı geldi. Kendinizi cesaretlendirin ve çalışmaya devam edin !

3. OKDAL – “Intern”

Bu melodi çöküşe giderken rahatlık veren şarkılar listenizde tam olarak ihtiyacınız olan şey. İşler ne kadar zor olursa olsun, huzurunuzun en önemli olduğunu unutmayın, bu yüzden daima önce sizin refahınızın geldiğinden emin olun!

4. IU feat. BIGBANG’s G-Dragon – “Palette”

Tıpkı hayattaki her şey gibi, büyümek de endişe verici bir süreç olabilir. Olgunlaştıkça, yaşam tercihlerinizin sürekli gelişmeye mecbur olduğunu ve gururla kucaklayacağınız bir şey olduğunu hatırlatın. Sonuçta, kendi eylemlerinizden siz sorumlusunuz, bu yüzden yaşamı sonuna kadar keşfetmenize ve yaşamanıza izin verin!

5. Highlight – “Plz Don’t Be Sad”

Bu kaşlarınızı ters çevirmenize yardım edecek en iyi tarz! Acılarınız ne kadar acı verici olursa olsun, hepsini omzunuzdan atma-fırlatma yeteneğiniz olduğunu bilin. Öyleyse sesini aç ve en parlak gülüşünü giy çünkü her şey iyi olacak!

6. TWICE – “Dance The Night Away”

Hayat kısa eğlenmeye bakın 🙂

7. Epik High feat. Park Bom – “Up”

Hayatta köyü bir noktaya ulaştığınızı düşünüyorsanız ve dibe vurmuş gibi hissediyorsanız, geriye kalan tek bir yol var ve o da ayağa kalmak. Ayağa kalkın ve zorluklara kafa tutun, çünkü sadece huzursuzluğu ortadan kaldırırsanız gelişmelere yer açabilirsiniz, bu yüzden devam edin! Pes etmeyin!

8. MAMAMOO’s Moonbyul – “In My Room”

Bazen, stresle başa çıkmanın en etkili yolu, onu dışarıda bırakmak ve bunun üzerinde çalışmaktır. Yalnızlık her zaman kötü bir şey değildir, çünkü bize dış dünyanın bir parçası olmakla meşgulken ulaşamayacağımız – fark edemeyeceğimiz şeyler hakkında netlik kazandırır

9. BTS – “So What”

Peki, bir şey planladığınız gibi sonuç vermezse ne olacak? Buna izin vermediğiniz sürece hiçbir şey huzurunuzun önünde duramaz ve buradaki şarkı size tam da ihtiyaç duyduğunuz miktarda cesaret vermek için var 🙂

Küçük Ailemiz~
  • 2.645.834 görüntülenme :)
Bağış yapıp bize destek olmak ister misiniz?
Discord’da aramıza katılın :)
En Popülerler
En Çok Okunanlar
Daha indirmediniz mi? -_-
Köşe Yazarları