Hayalistic

İdollerin Tuhaf Korkuları

Aynı bizim gibi Kpop idollerinde korktuğu çok fazla şeyler var. Böcek ve yükseklik korkuları beklendiği gibi normal olabilir ama bazı idollerin korkuları tuhaf ve şaşırtıcı!

Bazı idollerin beklemediğiniz korkularına bir göz atalım!

1- Girls’ Generation’dan YoonA – Balık


Girls’ Generation
 üyesi YoonA “Prime Minister and I” dizisinde beklenmedik balık fobisi ortaya çıktı! YoonA “kaygan olduğu için balıktan korkuyorum” diye cevap verdi.

2-  So Ji Sub- BalonlarAktör So Ji Sub‘un “One Night of TV Entertainment” ile röportajında balon korkusu olduğu ortaya çıktı. So Ji Sub ” Balonları gördüğümde kötü bir moda sokuyor beni. Patlayacaklar gibi hissediyorum. Ayrıca köşeleri/kenarları sevmiyorum. Onlara bakamıyorum” dedi.

3.  Brown Eyed Girls’den Ga In – İngilizce

MBC‘nin “We Got Married” programında Jo Kwon ve Ga In evlerinde özel bir misafiri vardı. Ancak Afganistan’dan gelen süpriz misafire evlerini gösterdiler.  Afganistanlı beklenmedik misafir Korece konuşamıyordu, Ga In İngilizce iletişimindeki paranoyası ve zorluğunu dile getirdi.
 
4-  Lee Jong Suk – İlgi
‘One Night of TV Entertainment’n diğer bir bölümünde  aktör Lee Jong-suk tuhaf korkusunu ortaya çıkardı. Gazeteci “Hayranlarının seni gördüğünden çok mutlu olduğu için mutlu olmuş olmalısın” dedi. Ancak Lee Jong Suk ” Dürüst olmak gerekirse herkes bana odaklandığında korkuyorum. İnsanlar bana bakıp çığlık atması beni korkutuyor” diyerek cevap verdi.
5-Girl’s Day’den Sojin-Tavuk Ayağı
KBS ‘2 TV’nin “Hello“nun bir bölümü sırasında Sojin Kore’nin popüler yemeği baharatlı tavuk ayağından korktuğunu ortaya çıkardı. “Ben tavuk ayağı gerçekten korkuyorum. Hatta yiyecek gibi gelmiyor. (Elleriyle tavuk ayaklarını taklit ederek) Böyle bana geliyormuş gibi geliyor” dedi. 
 
6- EXO’dan Lay- Güvercin

EXO’dan Lay’in  ‘Go, Fighting!’ bölümünde güvercinlerden kaçtığı görebilirsiniz!

7- SISTAR’dan Dasom -Kilo Almak

SISTAR‘dan Dasom bir çok fotoğraf çekimi ardından kilosunda ufak bir değişiklik olduğunu bildirdi. Bundan sonrasında yemek yeme yerine yemek tatmak gibi aşırı bir diyet alışkınlık sahibi oldu ve o ince beline dikkat ediyor. 
8- Red Velvet’ten Yeri & Girls’ Generation’dan Taeyeon – Kamera
‘Yoo Hee Yeol’s Sketchbook‘da Taeyon “Herkes sadece bana baktığında endişeleniyorum ve yük hissediyorum. Kamera korkum var. Kameraya baktığımda birşey söylemek için hiçbir şey düşünemiyorum. ” dedi.
 
JTBC‘nin ‘Ask Us Anything’in bir bölümünde Red Velvet‘ten Yeri “Herhangi bir yüz ifadem olmadığından sinirli gözüküyorum. İnsanlar her zaman sinirli olduğumu düşündü. Bu yüzden Kameralardan korkarak büyüdüm” diyerek düşüncesinni açıkladı. 
9- Girls’ Day’den Minah – Şarkı Sözünü Yanlış Okuma
Üye Sojin‘in yanı sıra Minah şarkı sözlerini unutmaktan ve karıştırmaktan korktuğunu söylemişti! “Ben en çok şarkı sözlerini ezberlemekten korkuyorum. Bir keresinde ‘Expectation’ söylüyordum ve Woo ~ Woo ~ şirin [Gwi-Yeop-gaye]’, yerine ‘Woo ~ Woo ~  koltukaltı saç [Gyu-up-gae] söyledim” 
10- HyunA- Tavuklar

İster inanın ister inanmayın, K-Pop seksi, güzel rapçinin bir korkusu var ve oda tavuklardır.

11- f(x)’den Amber- Yalnız Kalmak

Korkusu sorulduğunda Amber dürüstçe gözyaşları içinde yalnız kalmaktan korktuğunu söyledi ve ” yardıma ihtiyacım var. Zorlukların olduğu bilmediğim çok şey var. Ve çok fazla hatam olduğundan yardıma ihtiyacım var” sözlerini ekledi.