Ji Chang Wook’un Ajansından Burning Sun Ve Seungri İddialarına Cevap

Ji Chang Wook, Burning Sun yatırımcısı ile birlikte görüldü.

SBS’nin The It’s know araştırma programında yeni bilgiler ifşa edildi. Oyuncu Ji Chang Wook’un Madam Lin ile görüntüleri ortaya çıktı.

Madam Lin, Seungri‘nin skandalina ilişkin olan Burning Sun yatırımcılarından biri ve kulüpte %10 hisseye sahip.

Program esnasında, Ji Chang Wook’un Madam Lin ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafı bulundu. Yanlarında bulunan üçüncü şahsın adı bilinmiyor, ancak DJ Raiden olduğundan şüpheleniliyor.

Ji Chang Wook’un ajansı Glorious Entertainment henüz oyuncunun skandala karışmış olabileceği ihtimali üzerine açıklama yapmadı. Şu an askerde olan oyuncunun 27 Nisan 2019’da terhis edilmesi bekleniliyor.

Ji Chang Wook’un eski paylaşımları yeniden ortaya atıldı ve anonim bir netizenin söylediğine göre 2018 Ekim ayında, oyuncu asker izni sırasında Burning Sun’da görülmüş.

Ji Chang Wook’un ajansı Seungri tartışmalarıyla alakası olan Madam Lin ile herhangi bir bağlantısı olmadığı yönünde açıklama yaptı.

SBS’in The Its Know programında oyuncunun Madam Lin ile olan bir fotoğrafı yayınlanmıştı.

Ajansın açıklaması;

Merhaba, bizler Glorious Entertainment ajansıyız. Oyuncumuzun yayınlanan fotoğraftaki kadın ile hiçbir bağlantısı yoktur. Kadın, Ji Chang Wook’un hayranı olduğunu söylediği ve onunla fotoğraf çekmeyi talep ettiği için fotoğraf çektiler. Fakat, fotoğraf yüzünden yalan söylentiler çıktı ve cinsel taciz gibi kötü söylentilere yol açtı. Bu söylentiler oyuncumuzun kariyerine ciddi bir şekilde zarar vermektedir. Oyuncumuz, ailesi ve fanları zarar görüyorlar. Sizden ricamız, yalan haber yazmamanız ve fotoğrafı daha fazla yayınlamamanızdır. Son olarak, onu daima seven ve destekleyen fanlarına teşekkür ediyoruz.

güldeniz isak

Kendi halinde bir Mühendis (inşaat)
Gezmek, Eğlence ve Para harcamak en sevdiği şeyler 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
haberler
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Lore Olympus – Bölüm 26 (Türkçe) – Hayalistic: […] Önceki Bölüm […]
2019-12-09 19:08:13
Lore Olympus – Bölüm 27-28 (Türkçe) – Hayalistic: […] Önceki Bölüm […]
2019-12-09 19:07:50
Alluriana Snow: Kız kaç yaşında?
2019-12-09 16:19:18
Lore Olympus – Bölüm 25 (Türkçe) – Hayalistic: […] Önceki Bölüm […]
2019-12-09 15:40:22
2019-12-09 14:56:04
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.