Hayalistic

YG Entertainment’ın Kurucusu Yang Hyun Suk İstafa Etmeyi Planlıyor

14 Haziran günü Yang Hyun Suk, YG Entertainment‘ı çevreleyen son tartışmalarla ilgili resmi ifadesini paylaştı. İddiaları reddederken, YG Entertainment’taki konumundan ayrılma planlarını açıkladı.

Sirketin kurucusu şöyle konuştu, “YG’i ve şirketimizin ünlülerini seven fanlara karşı çok üzgünüm. Ayrıca eleştirilerin sağanağı boyunca sessizce çalışmalarını sürdüren tüm çalışanlarımız için içtenlikle özür dilerim.”

şu şekilde devam etti, “Şu anki durum hakkında, rastgele bir şekilde sözde gerçekmiş gibi bahsederek şağılayıcı ve çok yüz kızartıcı şekilde söylenenleri tolere ediyordum. Buna rağmen, şu anda bunun çok zor olduğunu düşünüyorum. Artık YG’nin, şirketimizin ünlülerinin ve onların hayranlarının benim yüzünden zarar göreceği bir durum olmayacağını düşünüyorum.”

Yang Hyun Suk şu şekilde sonlandırdı, “23 yıldır hayatımın yarısını ve her şeyi YG’nin büyümesine adadım. Buna rağmen, tüm pozisyonlarımdan ve YG’deki işimden bugünden itibaren istifa edeceğim. İçtenlikle, sevdiğim YG şirketi ünlülerine ve onları seven hayranlara benim yüzümden daha fazla zarar gelmeyeceğini umuyorum.”

Aşağıdan tüm açıklamasını okuyabilirsiniz.

Ben Yang Hyun Suk.

YG’yi ve şirketimizin ünlülerini seven hayranlar için çok üzgünüm.

Ayrıca, eleştirinin sağanağı boyunca sessizce çalışmalarını sürdüren tüm çalışanlarımız için içtenlikle özür dilerim.

Şu anki durum hakkında, rastgele bir şekilde sözde gerçekmiş gibi bahsederek şağılayıcı ve çok yüz kızartıcı şekilde söylenenleri sabırla tolere ediyordum. Buna rağmen, şu anda bunun çok zor olduğunu düşünüyorum.

Artık YG’nin, şirketimizin ünlülerinin ve onların hayranlarının benim yüzünden zarar göreceği bir durum olmayacağını düşünüyorum.

23 yıldır hayatımın yarısını ve her şeyi YG’nin büyümesine adadım.

En iyi müziği ve en iyi sanatçıları destekleme çalışmalarım benim için en büyük mutluluktu. Bunun hayranlara ve topluma katkıda bulunabileceğim tek yetenek olduğunu düşündüm.

Ancak, tüm pozisyonlarımdan ve YG’deki işimden bugünden itibaren istifa edeceğim.

İçtenlikle, sevdiğim YG şirketi ünlülerine ve onları seven hayranlara benim yüzümden daha fazla zarar gelmeyeceğini umuyorum.

Şu anda, YG’de benden daha fazla yeteneği ve anlayışı olan birçok uzman var. İstifamın; onların yeteneklerini daha iyi sergilemeleri için iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum. Benim en içten dileğim, YG’nin mümkün olan en kısa sürede sağlamlaşması.

Son olarak, mevcut medya raporlarının ve kötü niyetli dedikoduların gerçeğinin soruşturmalar yoluyla ortaya çıkacağına inanıyorum. Teşekkür ederim.

 

Kaynak: Soompi