Hayalistic

Dizi Yorumu; Love with Flaws

İlk Bölüm Yayın Tarihi: 27 Kasım 2019

Son Bölüm Yayın Tarihi: 16 Ocak 2020

Bölüm Sayısı: 32 (Yeni Çıktı)

Tür: Romantik, Komedi

Konusu

Dizi, yakışıklı erkeklerden nefret eden bir kadın (Oh Yeon-Seo) ile insanların görünümlerine takıntılı olan bir adamın (Ahn Jae-Hyun) etrafında dönmektedir. İkili, zamanla insanlara karşı olan ön yargılarının üstesinden gelmeyi öğrenir.

Karakterler Ve Oyuncular

Oh Yeon-Seo – Joo Seo-Yeon         Oh Yeon-Seo dizide bir lisede sözleşmeli beden eğitimi öğretmeni ve atletizm antrenörü olan Joo Seo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Üç yakışıklı erkek yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşadığı için yakışıklı erkeklerden nefret etmektedir. Onun ideal tipi iyi bir görünüme sahip olmayan erkeklerdir.
 
 
 
 
 
Ahn Jae-Hyun – Lee Kang-Woo
Ahn Jae-Hyun dizide Lee Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte iyi bir görünüme sahip olmadığı için terk edildiğinden beri dış görünüş konusunda takıntılıdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kim Seul-Gi – Kim Mi-Kyung
Kim Seul-Gi dizide Joo Seo-Yeon’un (Oh Yeon-Seo) yakın arkadaşı olan Kim Mi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Korece Öğretmenidir ve Seo-Yeon ile aynı okulda öğretmenlik yapmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Goo Won – Lee Min-Hyuk
Goo Won dizide Lee Kang-Woo’nun (Ahn Jae-Hyun) kuzeni olan Lee Min-Hyuk karakterini canlandırmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
Diğer Oyuncular
 
Heo Jeong-Min – Hyun-Soo
Hwang Woo Seul Hye – Lee Kang-Hee
Min Wook-Hyuk – Joo Won-Jae
Cha In-Ha – Joo Won-Suk
Shin Do-Hyun – Baek Jang-Mi
Kim Jae-Yong – Joo Seo-Joon
Joo Hae-Eun – Lee Joo-Hee
Jang Yoo-Sang – Choi Ho-Dol
 
Diziden Bazı Sahneler
 
 

Şu anlık 4 bölüm yayınlandı romatikten ziyade komiklik var güzel dizi izlemeniz lazım. Ahn Jae-hyun dizide cool bir karakteri canlandırıyor tabiki coolluğu mükemmel oynuyor, oh yeon-seo normalde karekteri komik çok güzel oynamış.Dizi şu anlık 4 bölüm fazla yorum yapamıyorum anlayışla karşılarsınız.

LM CS