Hayalistic

Dövmeleriyle Hayranlarına Sevgilerini Anlatan İdoller

Ünlüler genellikle hayranları için ölümsüz sevgilerini ifade ederler ve hepsinin bunu göstermenin farklı yolları vardır. Bazı ünlüler, hayranlarına derinlemesine ve uzun süreli sevgilerini, dövme ile gösterdiler. İşte fandomlarını kendilerine kazımak için bir iğnenin acısını aşan birkaç sanatçı.

Jay Park

Jay Park, sevgisini ifade etmek için fan kulübü adı JWALKERZ’yi sırtına dövme yaptırdı. Dövmeyi ortaya çıkardıktan sonra tatlı bir şekilde “Dövmeler benim için değerli ve önemli olan şeylerin görsel temsilidir.” Dedi.

B Blok Zico

B Blok üyesi, B Blok fandom BBC’yi sembolize etmek için gövdesinin sağ tarafında sevimli bir arı dövmesine sahiptir.

EXO’nun Chanyeol’u

Sol bileğinde Chanyeol, “L-1485” dövmesini yaptı, bu da birçok şey anlamına geliyor. L, EXO’nun fan kulübü EXO-L’yi temsil ederken, sayılar hem fan kulübü adının açıklandığı gün hem de EXO’nun hit şarkısı “ Growl’un bir yıllık yıldönümü olan 5 Ağustos 2014’e karşılık geliyor . ”

Jessi

Jessi’nin hayranlarının adı JEBBIES dir. Şarkıcının sol kolunda dövülmüş bir kırlangıç ​​var, bu da her zaman hayranlarını düşündüğünü göstermek zorunda olduğunu ortaya koydu.

AOA’dan Jimin

AOA’nın lideri Jimin, grubun fandom adı ELVIS’i parmaklarına dövme yaptırdı, işaret parmağında “EL” ve orta parmağında “VIS” vardı. Her zaman hayranlarını düşünmek için dövmeyi yaptırdığını paylaştı.

KAZANAN ‘s Lee Seung Hoon

Lee Seung Hoon, boynunun hemen altında sırtında bir daire olacak şekilde detaylı bir “W” dövmesi yaptı. WINNER hayranları için minnettarlığını asla unutmaması için sahip olduğunu açıkladı.

B Blok Taeil

BBC’ler, Taeil’in sevimli bir arı tarafından temsil edilişi sol koluna kazınmış.

En sevdiğiniz ünlülerden hangilerinin hayranlarına adanmış dövmeleri var? Yorumlarda bize bildirin!

Kaynak = https://www.insight.co.kr/

Fulya Yeliz