Hayalistic

Exo’dan Chen evleniyor ve nişanlısı hamile!

SM Entertainment, EXO’dan Chen’in evleneceğini açıkladı.

Ajansın açıklaması şu şekildedir:

Merhaba. Biz SM Entertainment.

Chen onun için değerli biriyle tanıştı ve evlenecek. Gelin ünlü olmadığını için düğün katılımı sadece aileleri ile özel olarak yapılacaktır.

Ailelerinin görüşlerine saygı duymak için, düğün ve onunla ilgili her şey özel olarak yapılacak, bu yüzden hayranlardan ve muhabirlerden nazik anlayışlarını istiyoruz.

Chen bir sanatçı olarak çok çalışmaya devam edecek.

Sizden Chen’e bolca kutlama mesajı göndermenizi istiyoruz.

Teşekkürler.

SM Entertainment’tan bir kaynak, Chen’in nişanlısının hamile olduğunu doğruladı. Kaynak, ” Chen’in gelininin hamile olduğu doğrudur.” Ünlü olmayan bir kişi olduğu için hamileliğinde ya da diğer ilgili ayrıntılarda ne kadar uzak olduğunu ortaya koyamadıklarını da eklediler.

Chen haberleri açıklayan el yazısı ile bir mektup da paylaştı. Mektup :

Merhaba, ben Chen.

Bunu yazıyorum çünkü hayranlarımıza söyleyecek bir şeyim var. Buna nasıl başlayacağımı bilmiyorum ve çok gerginim. Bu kelimeler yeterli olmasa da, bu mektubu yazıyorum çünkü  dürüstçe bize çok fazla sevgi veren hayranlarımıza söylemek istiyorum.

Hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek istediğim bir kız arkadaşım var. Bu kararın sonucunda ortaya çıkabilecek durumlar için sürekli endişelendim, ancak sizi şaşırtmak istemediğim için haberleri biraz daha erken duyurmak istedim.

Sonra yoluma bir nimet geldi. Ajans ve üyelerle planladığımı yapamadığım için de şaşırdım, ama bu nimet bana daha fazla güç verdi.

Bunu ne zaman veya nasıl ilan edeceğimi düşünerek daha fazla zaman kaybedemedim, bu yüzden cesaretimi topladım.

Grup üyelerimize bu haberi duyduktan sonra beni içtenlikle tebrik ettikleri için gerçekten müteşekkirim ve hayranlarımıza bana bu kadar hak etmediğim bir sevgi gönderdikleri için çok teşekkür ediyorum.

Bu minnettarlığı asla unutmayacağım, değişmeden, evimde elimden geleni yapacağım ve bana verdiğiniz aşkı size geri ödeyeceğim.

Her zaman teşekkürler.

KAYNAK = soompi.com

LM CS