Hayalistic

Dizi yorumu: Abyss

Türü:fantastik,romantik,seri katil

Bölüm sayısı: 16 (1 saatlik bölüm)

Konu: Cha Min görüntü bakımından kadınlara hitap etmez . Onun ilgi çekici yanı birçok dil bilmesi ve bir şirket yöneticisi olması. Cha Min ve Hee-jin evlenme kararı alırlar ve sonra bir mesajla Cha Min’in görüntüsü nedenini ileri sürerek mesajla terk eder. Duruma üzülen Cha Min bir binanın tepesine çıkar intihar etmeyi düşünür ve bir rüzgarla dengesini kaybeder ve düşer son anda tutunur tam o anda Abyss denilen yuvarlak cisim ona çarpar ve yere düşer ve ölür ve Abyss sayesinde hayata döner ve değişen bir şeyler vardır bu da görünümüdür sonra koruycusu tarafından Abyss Cha Min’e bırakılır. Go Se-yeon ve Cha Min ile eskiden tanışırlar bunun sebebi ise eskiden Cha Min’in Go Se-yeon’dan hoşlanmasıdır. Bunun üzerine Cha Min’i reddeder ama zengin bir arkadaşı kaybetmemek uğruna ona bir kız arkadaş yani Hee-jin bulur ama bu ilişki de Cha Min zararlı çıkar.Cha Min Abyss sayesinde hayata dönerken bazı olaylar olur ve bu olaylar neticesinde Go Se-yeon biri tarafından öldürülür bunu duyan Cha Min üzülür ve tabutun da ağlar tam o sırada Abyss sayesinde Go Se-yeon hayta döner farklı olan şey ise görünümü değişir ve bunun şaşkınlığını atlattıktan sonra katilin peşine düşerler ve olaylar başlar…

Dizi yorumu:Cha Min karakter bakımından çok saf biri görüntüsü değişince insanların ne olduğunu anladığın açıkçası baya sevindim bir de yaa sen Cha Min’sin bir kendine gel ya sen koca şirketin CEO’su olucaksın ya o kadar dil biliyon nasıl böyle davranıyonsun anlamıyorum yani Cha Min duy bunları da kendine gel. Diğer bir husus da bizim savcı kızımız ayrı bir yerde. Go Se-yeon kızım zevk mi alıyorsun sen milletle uğraşmaya,uşak oldu yakışıklı yapıştın yakasına bir kadın olarak korktum cinsimden lütfen yaa biz yemeyiz senin çetrefilli oyunlarını burası Türkiye ayağını denk al Go Se-yeon😂😂♥️.

İnsan oğlu ne yaparsın az önce öldün kızım. Oğlum senin elinde ölüleri dirilten Abyss var bu ne rahatlık.

Ooo bir de bizim katil emice var ula deli git yat evinde aşağıya derdin mi var? Paran da var milleti öldürsen ne yazar yani bak keyfine milleti delirttin yedi kafayı herkes senin yüzünde evlatların da aynı sen tahtaları eksik yapma be emice bence sen bırak bu işleri😂😂😂😁😁.

Ula bak deliye ben dedim emice bırak bu işleri da ya yazık kızı korkutmuşsun. Go Se-yeon ben de sevmezdim zaten izin verdim istediğini yap.♥️👋🤣🤣

Aha delinin oğlu ben zannettim iyi birisin ama sonuç olarak babanın oğlusun ona yapacak bir şey yok.♥️😁

Bizim polis amca yaa, bu dizide en iyi insan bizim polis amca idi ama bizim Go Se-yeon yaptı yine oyununu adamı bozdu tamam anlıyorum katili yakalamak için işe yarar bir kapı ama polis amcamı üzmeyin sizi üzerim.🤣♥️😁Bizimkiler yiyorlar dondurmayı daha dün kaçıyordun çocuktan şimdi yersin dondurmayı hadi neyse afiyet olsun size👿👿👿🤣♥️.

Hadi neyse o kadar şey yaşadığınız burada bana size mutluluklar demek düşer.😭😭😭😭😭👿👿👋👋.

Latest posts by Melek Aydın (see all)